Шнури для Риболовлі

32 товари
Сортувати за:

Шнур для риболовлі – це важлива деталь будь-якого оснащення. До його вибору потрібно віднестися дуже відповідально, тому що від його якостей залежатиме комфорт риболовлі і результативність. Постійні обриви через дуже тонку волосінь або постійні заплутування надто м'якого матеріалу виб'ють з колії будь-якого рибалку, зіпсувавши настрій на весь день. Купити шнур рибальський високої якості можна на сайті нашого магазину.

Шнур для риболовлі на спінінг: переваги

У сучасній спінінговій риболовлі на штучні приманки все частіше використовують шнури. Це і не дивно, адже вони мають переваги перед волосінню, що значною мірою впливає на комфорт лову та результат риболовлі загалом. Шнур для риболовлі – звісно, оригінал від перевіреного виробника – має наступні переваги використання:

 • Він у кілька разів міцніший за нейлонові волосіні аналогічного діаметру.
 • Шнур має мінімальне розтягнення, що значно підвищує чутливість снасті, тому всі торкання дна і клювання риби чітко передаються в руку рибалки.
 • Завдяки своїй м'якості, шнур, на відміну від волосіні, менше перекручується, особливо при використанні безінерційних котушок.
 • Підвищені показники зносостійкості.
 • Кращий виліт.

Саме завдяки шнурам колосальний розвиток отримали такі методи лову як: джиг, твічінг, джеркінг та інші, де нерозтяжність волосіні грає важливу роль. Шнур дозволяє ловити ефективніше за допомогою силіконових та об'ємних приманок. Тому, купити шнур рибальський – практичне рішення, якщо мова йде про найкращу продукцію, звісно.

шнури для риболовлі

Радимо звертати увагу саме на фірмову продукцію – від відомих виробників. Вони гарантують якість товару та його відповідність тим характеристикам, на які й розраховують рибалки.

Купити шнур для риболовлі в Україні: як правильно обрати?

Якісний шнур для риболовлі є обов'язковою складовою вдалої рибалки. Кожен фанат рибної ловлі знає, що результативність залежить навіть від таких дрібних деталей. Тому перед тим, як придбати шнур на спінінг, потрібно прискіпливо вивчити його. Досвідчені рибалки радять звертати увагу на такі характеристики:

 1. Розривне навантаження. Параметри шнура повинні відповідати потужності снасті - він не повинен бути занадто товстим і в той же час занадто тонкий. Виробники спінінгів вказують рекомендоване розривне навантаження шнура, як правило, в фунтах .
 2. Діаметр шнура - виробники вказують на приблизний діаметр, якому відповідає модель шнура. Японські виробники розділили всі шнури на умовні номери, що характеризують кількість матеріалу на одиницю довжини.
 3. Кількість ниток, з яких він сплетений – зазвичай це 4 або 8. Чотирижильні шнури дешевші, у порівнянні з восьмижильними. Але моделі з більшою кількістю волокон дають більш гладку поверхню і щільне рівномірне плетіння по всій довжині. Це впливає на дальність закидання і частково на чутливість снасті.
 4. Довжина - для лову на спінінг необхідно купувати шнур як мінімум 100 метрів. Однак у процесі лову після обривів або протягування по каменях кількість шнура на котушці буде зменшуватися. Тому 100-метрову довжину є сенс купувати в тих випадках, коли лов відбувається виключно на ближній дистанції, у всіх інших - 150 або 200 метрів.

Обираючи шнур на спінінг, потрібно обирати найкращу продукцію від відомих виробників. Перевірені варіанти, а також останні новинки ви завжди знайдете у каталозі нашого магазину.

Купити японський шнур для риболовлі: наші переваги

Наш інтернет-магазин пропонує широкий вибір японських шнурів для риболовлі від перевірених виробників. Ціна на кожен товар вказана поряд із ним, де також можна знайти детальний опис.

Чому варто шнур для риболовлі купити саме в нашому магазині:

 • Регулярні знижки – розпродаж дозволить зекономити при купівлі снастей для рибалки.
 • Кваліфікована допомога від наших співробітників.
 • Продукція різного цінового діапазону, широкий асортимент товарів.
 • Декілька варіантів оплати.
 • Географія доставки – місто Вінниця та вся Україна.

Купівля онлайн у нашому магазині – це вигідно! Ми пропонуємо доступні ціни, а доставка у ваш населений пункт буде виконана в зручний для вас час!

Зачекайте!

Даруємо знижку 5% за реєстрацію на нашому сайті та сторінці Instagram. Вчасно отримуйте повідомлення про новини та акції

@voblers.com.ua
subscribe